Baśniobór

Forum na temat tejże książki napisanej przez Brandon Mulla.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Forum jest w ciągłej budowie, ale jestem na dobrej drodze aby to w końcu skończyć. ~Graulas

#1 2014-08-19 20:02:47

Graulas

Admin, avatar Graulasa i Bubdy

Zarejestrowany: 2014-08-18
Posty: 26
Punktów :   

Zapytaj

Cześć! Czy jesteście na tyle odważni, aby podjąć się misji "zadaj pytanie Graulasowi"? Jeśli tak... a nawet, jeśli nie - to ten wątek jest dla was! Szczególnie, że Graulas na pewno z chęcią poświęci wam uwagę!
Akurat.
Myślałam, że zgadzasz się na "Zapytaj".
To ty z tym wyskoczyłaś... Nie mam czasu, aby rozmawiać z ludzką szumowiną!
Trochę milej. Poza tym, mam prawo, jestem twoją avatarką.
A ja mam prawo Cię pożreć i nawet chętnie bym przystał na takie warunki...
Lepiej się już nie odzywaj, bo wystraszysz nam ludzi...
I słusznie. Mają czego się obawiać.
Tak jak mówiłam, widzicie, że Graulas jest chętny... Nie waż się nic mówić! Emm, na czym to ja...
Nie będziesz wydawała mi rozkazów! Myślałem, że to dla Ciebie zrozumiałe, że to JA tutaj rządzę. Zawsze może spotkać Cię bardzo smutny los.
Czuję się szantażowana... Mniejsza o to, nie obawiajcie się, Graulas tylko żartuje...
Czy widziałaś, abym kiedykolwiek stroił sobie żarty?
Nie bardzo, ale zawsze może to być twój pierwszy raz.
A ty pierwszy raz możesz znaleźć się w grobie.
Ummm...

Zapraszamy ^^'

Offline

 

#2 2014-08-20 13:43:52

Kendra

Avatarka Nafii i Vanessy

Zarejestrowany: 2014-08-20
Posty: 8
Punktów :   

Re: Zapytaj

1. Co myślisz o swojej avatarce? Lubisz ją czy może często masz  ochotę ją zjeść?
2. Czy kiedy pierwszy raz pomogłeś Sethowi, planowałeś już, że go oszukasz?
3. Czy zawsze byłeś pewien powodzenia swojego planu?
4. Co byś zrobił, gdyby Seth nie uleczył Cię Piaskami Świętości po swojej ucieczce z Żywego Mirażu? Czy miałeś jakiś plan awaryjny?

Offline

 

#3 2014-08-20 13:53:37

Graulas

Admin, avatar Graulasa i Bubdy

Zarejestrowany: 2014-08-18
Posty: 26
Punktów :   

Re: Zapytaj

Kendra napisał:

1. Co myślisz o swojej avatarce? Lubisz ją czy może często masz  ochotę ją zjeść?
2. Czy kiedy pierwszy raz pomogłeś Sethowi, planowałeś już, że go oszukasz?
3. Czy zawsze byłeś pewien powodzenia swojego planu?
4. Co byś zrobił, gdyby Seth nie uleczył Cię Piaskami Świętości po swojej ucieczce z Żywego Mirażu? Czy miałeś jakiś plan awaryjny?

1. Niestety, muszę tolerować jej obecność... I tak, na swoje szczęście, nie przybywa ze mną zbyt długo. Jako demon jestem w stanie tolerować jej obecność, jednak daleko nam do bliższych kontaktów.
2. Za pierwszym razem doprawdy mi zaimponował. Z początku nie miałem zamairu go oszukać, jednak kiedy Nagi Luna skontaktowała się ze mną poprzez Oculusa, cóż, jej propozycja okazała się być dość... intrygująca i prędko przystałem na owe warunki.
3. Tak. Samo podejście Seth'a w stosunku do mnie było wątpliwe co do tego, czy zdaje sobie sprawę jak bardzo moja natura jest zepsuta... Tak jak mu powiedziałem, tak i Ci odpowiem - jego dobroduszność i ufność go zgubiła.
4. Niestety, nie przewidywaliśmy takiej ewentualności. Ale sam fakt, iż był dobry do tego stopnia, aby ryzykować uleczenie demona dawało nam poczucie zwycięstwa. Oczywiście, mógł też brać pod uwagę to, że to jedynie sztuczka. Ale plan i tak się powiódł i taką miałem nadzieję. Naiwniak.

Jesteś podły!
Jestem demonem. To moja specjalność.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.darkteampl.pun.pl www.elektronikolsztyn.pun.pl www.ninja-naruto.pun.pl www.alwaysdrunk.pun.pl www.brotherhoodofsteel.pun.pl