Baśniobór

Forum na temat tejże książki napisanej przez Brandon Mulla.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Forum jest w ciągłej budowie, ale jestem na dobrej drodze aby to w końcu skończyć. ~Graulas

#1 2014-08-20 10:51:40

Gavin

Avatarka Gavina, Setha i Kendry

Zarejestrowany: 2014-08-19
Posty: 20
Punktów :   

Zapytaj

Witaj Kendro!!!
Cześć.
Jesteś na mnie zła!?
Można tak powiedzieć...
Ale dlaczego???
Jeden powód: umówiłam się dzisiaj na randkę z Paprotem. Nie widzieliśmy się od kilku tygodni, więc Paprot przygotował romantyczny piknik. To miało być nasze wspólne popołudnie, ale oczywiście tutaj musiałaś wtrącić się ty!!!
Ja!? Przecież ja nawet nigdy nie byłam na prawdę nad tym stawem!!!
Dobrze wiem o tym, że nigdy tam nie byłaś, ale gdy nadszedł ten moment... Paprot prawie mnie pocałował!!! Tyle, że z pomiędzy krzaków wydobyło się miganie lampy błyskowej aparatu. To był Seth. Powiedział, że ty nic nie zaprzeczyłaś, żeby poszedł nas podglądać i robić zdjęcia!!!
O nie!!! Ja mu zabroniłam tego robić!!! A on powiedział, że wygrałam i ci tego nie zrobi... Musisz z nim pogadać. I ja również.
Tutaj możecie porozmawiać z Kendrą może opowie wam coś o swoich przygodach, przyjaciołach, a nawet miłości.

Ostatnio edytowany przez Gavin (2014-08-21 11:10:29)

Offline

 

#2 2014-08-20 11:17:37

Graulas

Admin, avatar Graulasa i Bubdy

Zarejestrowany: 2014-08-18
Posty: 26
Punktów :   

Re: Zapytaj

1. Jakie jest twoje ulubione stworzenie magiczne?
2. Lubisz swoją avatarkę?
3. Lubisz gobliny? xD
4. Brakuje mi pytaaań... Ummm... Lubisz masło maślane? xDDD
5. Wiem, wariata dostaję. Jak wyglądają teraz twoje relacje z bratem?

Offline

 

#3 2014-08-20 11:36:07

Gavin

Avatarka Gavina, Setha i Kendry

Zarejestrowany: 2014-08-19
Posty: 20
Punktów :   

Re: Zapytaj

Odpowiadam...
1. Bardzo lubię wróżki, w końcu jestem wróżkokrewna xD Co parę tygodni odkrywam nowe moce związane z wróżkokrewnością i chyba właśnie to wróżki są moimi najulubieńszymi stworzeniami magicznymi.
2. Lena jest dla mnie miła, ale ostatnio się na nią obraziłam. Nie słusznie, ale jadnak trochę się powadziłyśmy Ogólnie bardzo ją lubię.
3. Szczerze mówiąc nie lubię goblinów. Gdyby częściej się myły i bardziej dbały o skórę, to może dałoby się z nimi wytrzymać.
4. Nigdy nie próbowałam masła maślanego A ty Leno???

Ja też nie jadłam, ale przecież to było pytanie do cb...
No tak, tak...
5. Moje relacje z bratem są różne. Gdy mamy sobie pomóc jest wszystko ok, ale sytuacja się komplikuje, gdy tak jak dzisiaj podsłuchuje moje prywatne rozmowy z Paprotem lub czyta moje listy... wtedy robi się gorąco... mogłabym go wtedy udusić...

Bez rękoczynów proszę...

Ostatnio edytowany przez Gavin (2014-08-21 11:12:26)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pedagogikawskiz.pun.pl www.darkteampl.pun.pl www.brotherhoodofsteel.pun.pl www.alwaysdrunk.pun.pl www.ninja-naruto.pun.pl