Baśniobór

Forum na temat tejże książki napisanej przez Brandon Mulla.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Forum jest w ciągłej budowie, ale jestem na dobrej drodze aby to w końcu skończyć. ~Graulas

#1 2014-08-20 15:29:32

Kendra

Avatarka Nafii i Vanessy

Zarejestrowany: 2014-08-20
Posty: 8
Punktów :   

Zapytaj Nafię

Cześć! Oto miejsce, w którym Nafia zgodziła się odpowiadać na wasze pytania
Wcale się nie zgodziłam! Zmusiłaś mnie do tego. Nie mam najmniejszej ochoty odpowiadać na głupie pytania śmiertelników.
Nafia! Co ja ci mówiłam? O użytkownikach mówimy grzecznie.
Grr...
W każdym razie, możecie tu pytać Nafię o różne smocze sprawy Zapewniam, że smoczyca chętnie wam odpowie.
Wcale że nie!
Ty się lepiej nie odzywaj. Już i tak jestem na ciebie zła.
A to dlaczego?
Bo obiecałaś mi, że pozwolisz mi się na tobie przelecieć i nie dotrzymałaś słowa!
Niczego ci nie obiecywałam.
Jak to nie?! Kiedy cię o to poprosiłam, powiedziałaś, że pozwolisz mi się na tobie przelecieć dopiero wtedy, kiedy będę pomagać prowadzić jakąś porządną stronę o którymś z rezerwatów. To już druga taka strona i jak dotąd nie było przejażdżki!
Och, nie zamierzam rozmawiać z tobą na taki temat! Nie pozwolę ci się na sobie przejechać i już.
Nafia... obiecałaś... proooszę. Ten jeden raz...
No dobrze... jutro z samego rana.
Dziękuję Jesteś cudowna. A was zapraszam do pyt... Nafia? Gdzie ty idziesz?
Polować. Przed chwilą przed twoim domem przeleciało stado perytonów.
Mowy nie ma! Zostajesz tutaj. Masz odpowiadać na pytania! Nie machaj mi tu tym ogonem! Zachowujesz się jak jakiś kot, a przecież jesteś pięknym, potężnym smo... Ej! Moja szafa to nie drapak, ty zionąca ogniem gadzino!

Ostatnio edytowany przez Kendra (2014-08-20 16:43:09)

Offline

 

#2 2014-08-21 12:05:34

Gavin

Avatarka Gavina, Setha i Kendry

Zarejestrowany: 2014-08-19
Posty: 20
Punktów :   

Re: Zapytaj Nafię

Nafio:
1. Czy lubisz Navaroga?
2. Czy masz smoczego męża lub chłopaka?
3. Czy lubisz swoją avatarkę?
4.Czy mieszkasz ze swoją avatarką???

Offline

 

#3 2014-08-21 12:55:53

Kendra

Avatarka Nafii i Vanessy

Zarejestrowany: 2014-08-20
Posty: 8
Punktów :   

Re: Zapytaj Nafię

1. Przy pierwszym spotkaniu Navarog mi zaimponował. Jego plan był ciekawy i sprytny. Nieprawda. Był okrutny i zły. On zamierzał oszukać i zabić ludzi, którzy mu ufali! Tak, ale bardzo sprytnie to wszystko zaplanował, musisz przyznać. W każdym razie nie można stwierdzić, że go lubię. Szanuję go, owszem. Uważam go też za mistrza w swoim zawodzie. Bycie demonem to zawód? O.o No dobra, źle się wyraziłam. Chodziło mi o to, że uważam, że zasługuje na miano księcia demonów. Ale nie żywię do niego żadnych cieplejszych uczuć.
2. Nie. I na razie raczej nie szukam. Cenię sobie wolność i swobodę wyborów. Możliwe, że z biegiem czasu zmienię zdanie, ale na razie pozostaję singielką.
3. Hmm... Może najpierw powinnaś wiedzieć, jaka jest Martyna. Otóż jest ona złośliwa, uparta, niemiła, ironiczna... Ty opisujesz mnie czy siebie? ...wtrącająca się w moje odpowiedzi, ale potrafi być też całkiem miła Mamy bardzo podobne charaktery... Toleruję ją Tylko tyle? TOLERUJESZ mnie? I pomyśleć, że uważałam cię za swoją przyjaciółkę... Jestem smokiem. Ja nie mam przyjaciół. Ranisz mnie... :'( Ale... no, powiedzmy, że może bliższą koleżanką? Dziękuję. To po smoczemu znaczy "dobra przyjaciółka" Już nie przesadzajmy.
4. Nie. Mieszkam niedaleko, ale nie w jej domu. Za to często ją odwiedzam.

Ostatnio edytowany przez Kendra (2014-08-21 13:50:38)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.alwaysdrunk.pun.pl www.darkteampl.pun.pl www.brotherhoodofsteel.pun.pl www.pedagogikawskiz.pun.pl www.ninja-naruto.pun.pl